bip2017

 

LAUREACI KONKURSÓW i PRZESŁUCHAŃ
ROK SZKOLNY 2013/2014

FORTEPIAN

Małka Magdalena         kl.2/6    naucz. mgr Agnieszka Antosiewicz

                                         III miejsce    VII Międzyregionalny Przegląd  Fortepianowy kl.1 – 3

                                         „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”     Lubaczów  04.04.2014

Burbeło  Agnieszka       kl.3/6    naucz. mgr Małgorzata Podolec

                                           Wyróżnienie I stopnia       IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny

                                         „Wiosenne spotkania muzyczne”     Kolbuszowa  15 - 16.04.2014

Lasek Natalia              kl.4/6    naucz. mgr Małgorzata Podolec

                                           III  miejsce        IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny

                                           „Wiosenne spotkania muzyczne”     Kolbuszowa   15 - 16.04.2014

SKRZYPCE

Salamon  Julia             kl.2/6    naucz. mgr Dorota Machała

                                           Wyróżnienie    VI Chrzanowskie spotkania młodych instrumentalistów

                                           „Wiosenne muzykowanie_ - pamięci Janiny Garści

                                           Chrzanów     16 – 17.05.2014

Myłek Martyna             kl.3/6    naucz. mgr Małgorzata Kopańska

                                           Wyróżnienie    VIII Regionalny Konkurs skrzypcowy i wiolonczelowy

                                           „Dźwięki smyczkiem malowane”    Dębica    25.03. 2014

GITARA

Korczewska Amelia       kl.1/6    naucz. mgr Robert Polański

                                           Nagroda II stopnia     VIII  Festiwal Młodych Gitarzystów

                                           Kolbuszowa  16.12.2013

                                           Nagroda  II stopnia   (w kategorii zespołów – duet)

                                           VIII Festiwal Młodych Gitarzystów    Kolbuszowa  16.12.2013

                                           Wyróżnienie      XI  Regionalne Przesłuchania klas gitary i zespołów

                                           gitarowych szkół muzycznych I stopnia    Strzyżów   1 – 2.04.2014  

Wojsa Julia                 kl.1/6    naucz. mgr Robert Polański

                                           Nagroda II stopnia  ( w kategorii zespołów - duet)                                       

                                          VIII  Festiwal Młodych Gitarzystów      Kolbuszowa  16.12.2013

Kędzia Mateusz            kl. 2/6  naucz. mgr Anatol Szamli

                                           Nagroda  II stopnia      VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                           Kolbuszowa  16.12.2013

                                           Wyróżnienie   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                           gitarowych szkół muzycznych I stopnia     Strzyżów    01 – 02.04.2014

Rogała Julia                 kl.3/6   naucz. Marta Lis

                                           Nagroda II stopnia    VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                           Kolbuszowa   16.12.2013

Perczyńska Dorota        kl.4/6   naucz. mgr Robert Polański

                                            III miejsce   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                            Gitarowych szkół muzycznych I stopnia   Strzyżów  01 – 02.04.2014

                                            II miejsce  VI Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy

                                            Lublin   10 -11.05.2014

                                            II miejsce     XVII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy

                                            Trzęsacz  19-21 .06.2014

Podgórny Wiktor          kl.1/4     naucz. mgr Anatol Szamli

                                            Nagroda II stopnia   VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                            Kolbuszowa    16.12.2013

Purs  Paulina               kl.1/4     naucz. Marta Lis

                                            Nagroda I stopnia      VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                            Kolbuszowa     16.12.2013

                                            III miejsce   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                            gitarowych szkół muzycznych I stopnia    Strzyżów  01 – 02.04.2014

Fedor Maciej               kl.4/4     naucz. mgr Robert Polański

                                            II miejsce    XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                            gitarowych szkół muzycznych I stopnia      Strzyżów  01 - 02.04.2014

FLET

Dobrowolska  Izabela      kl. 2/6  naucz. mgr Jolanta Antonik

                                            II miejsce w kat. I   Podkarpackie Przesłuchania uczniów klas instrumen-

                                            tów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia

                                            Mielec - 28 lutego 2014

                                             I miejsce  VIII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów

                                             Kolbuszowa  -  09.04.2014

                                             III miejsce  kat. I gr. I      Międzynarodowy Konkurs Fletowy

                                             Jastrzębie Zdrój   25 – 26 kwiecień 2014

                                             I miejsce w kat. I    VII Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Szkół

                                             Muzycznych I stopnia

                                             Biłgoraj   9 maja 2014

                                             I miejsce w gr. II    IX Ogólnopolski Festiwal  „Zakręcone Fleciki”

                                             Rybnik   -  24 maja 2014

Ożga Karolina               kl. 2/6    naucz. mgr Jolanta Antonik

                                              Wyróżnienie I stopnia    VIII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów

                                              Kolbuszowa    -   09 kwietnia 2014

Trąbka                                      naucz. mgr Franciszek Lotycz   

Bąk Izabela                  kl.4/4     wyróżnienie    VIII  Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych

Kamecki Bartosz            kl.4/4     Kolbuszowa   -   05 grudnia 2013

Skupień Piotr                kl. 3/4

Gajdziński Szymon         kl. 3/6     naucz. mgr Franciszek Lotycz

                                               Wyróżnienie   

                                                VIII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych  Blaszanych

                                                 Kolbuszowa   -   05 grudnia 2014

        

Perkusja

Maksymilian Myłek         kl. 3/6      naucz. mgr Henryk Przytocki

                                                I miejsce gr. I  

                                                III  Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne – Edycja Międzynarodowa                                                                                         

                                                Myślenice  -  08 maja 2014

Czado Przemysław         kl. 4/6      naucz. mgr Henryk Przytocki

                                                5 miejsce  w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Szkół Muzycznych

                                                I i II stopnia

                                                Warszawa 19 – 20 grudnia 2014

                                                III miejsce  gr. III   

                                                III  Myślenickie Konfrontacje  Perkusyjne  - Edycja Międzynarodowa

                                                 Myślenice   -   08 maja 3014

Teoria                                      

Matrejek Emilia                  kl. 6/6  naucz. mgr Jadwiga Nowosiad

                                                 XX  Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej
                                                 Przeworsk   -   06 marca  2014

                                

Chór                                         naucz. mgr Jadwiga Nowosiad

                                                  „Srebrne pasmo”    

                                                  Regionalne Prezentacje Chórów Szkół Muzycznych  I i II stopnia

                                                  Łańcut   05 kwietnia 2014 r.