bip2017



    Wielkim sukcesem akordeonistów i uczniów sekcji dętej z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu zakończył się "I INTERNATIONAL ONLINE COMPETITION & FESTIVAL "COPENHAGEN STARS". Międzynarodowy konkurs i festiwal zgromadził ponad 600 uczestników z 19 krajów świata takich jak: Polska, Armenia, Niemcy, Rosja, Portugalia, Hiszpania, Chiny, USA, Włochy, Chorwacja, Indonezja i innych. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły z sekcji akordeonu z klasy Pana Krzysztofa Burego – Szymon Biały, Szymon Kukla, Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz oraz z klasy Pana Pawła Nowaka – Tymoteusz Kłak.
    Międzynarodowa komisja konkursowa złożone z przedstawicieli Danii, Włoch i Litwy bardzo wysoko oceniła prezentacje naszych uczniów przyznając:

    1 miejsce – Szymon Kukla, kat. do 8 lat
    3 miejsce – Tymoteusz Kłak, kat. do 8 lat
    2 miejsce – Szymon Biały, kat. do 15 lat
    1 miejsce – Joanna Jamrozik, kat. do 17 lat
    GRAND PRIZE AWARD WINNER - Mikołaj Wańkowicz – zdobywca najwyższej punktacji w konkursie w sekcji akordeonu.

    Sekcję instrumentów dętych na w/w konkursie naszą szkołę reprezentowali:

    1 miejsce - Izabela Dobrowolska z klasy fletu - kat. do lat 16 ucząca się u Pani Jolanty Antonik
    2 miejsce - Karol Dobrowolski z klasy trąbki, kat. do lat 13 uczący się w klasie Pana Franciszka Lotycza
    2 miejsce - Franciszek Krygowski z klasy trąbki, kat. do lat 12 uczący się w klasie Pana Franciszka Lotycza
    Uczniom sekcji dętej jak zwykle przy fortepianie towarzyszył Pan Wojciech Majchrowicz.

    Ponadto młodzi artyści otrzymali złote, srebrne i brązowe medale oraz za MEDAL GRAND PRIX. Komisja uhonorowała również nauczycieli w/w uczniów - Pana Krzysztofa Burego, Pana Pawła Nowaka, Panią Jolantę Antonik, pana Franciszka Lotycza i pana Wojciecha Majchrowicza specjalnym dyplomem za wybitne przygotowanie uczniów i „osobisty wkład w umacnianie międzynarodowych stosunków kulturalnych i wspieranie wielonarodowych tradycji ”.

    GRATULUJEMY SUKCESÓW !!! 





       
             
    1 miejsce – Szymon Kukla, kat. do 8 lat 2 miejsce – Szymon Biały, kat. do 15 lat 3 miejsce – Tymoteusz Kłak, kat. do 8 lat     
     

     
     

     

         
     

     

             
             
    1 miejsce – Joanna Jamrozik, kat. do 17 lat GRAND PRIZE AWARD WINNER
    Mikołaj Wańkowicz
    Zdobywca najwyższej punktacji
    w konkursie w sekcji akordeonu.
         
             
             
         
    Dyplom dla mgra Krzysztofa Burego Dyplom dla mgra Pawła Nowaka      
             
             

    Sekcję instrumentów dętych na w/w konkursie naszą szkołę reprezentowali:

         
     


           
             
      1 miejsce - Izabela Dobrowolska
    kat. do lat 16
    2 miejsce - Karol Dobrowolski
    kat. do lat 13
     2 miejsce - Franciszek Krygowski
    kat. do lat 12
       
             
      


         
             
      Dyplom dla mgr Jolanty Antonik
    Dyplom dla mgra Franciszka Lotycza   Dyplom dla mgra Wojciecha Marchrowicza