bip2017

Jubileusz 70-cio lecia

Sukcesy

Archiwum

Komunikat


Drodzy  Uczniowie i Rodzice

W związku z zaistniałą sytuacją uniemożliwiającą bezpośredni kontakt uczniów ze szkołą i działając w myśl Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. z dniem 25 marca 2020 r. zostają przywrócone zajęcia dydaktyczne prowadzone w formie online, przy użyciu dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej, a także dostępnych komunikatorów takich jak Messenger, WhatsApp, Skype itp.

Zajęcia teoretyczne w PSM II st. z Panem Piotrem Polańskim odbywać się będą między innymi za pomocą komunikatorów i dziennika elektronicznego według obowiązującego planu zajęć. Pozostałe zajęcia teoretyczne będą się odbywać poprzez dziennik elektroniczny.

 Lekcje indywidualne odbywają się w czasie i formie ustalonymi z nauczycielem, jednakże w miarę możliwości według tygodniowego rozkładu zajęć. Częstotliwość kontaktów drogą elektroniczną powinna odpowiadać ilości zajęć w tygodniu.

W związku z powyższym dyrekcja szkoły zwraca się do Rodziców i Uczniów o skontaktowanie się z nauczycielami za pomocą dziennika, telefonu lub dostępnych komunikatorów w celu podjęcia działań umożliwiających dalszą naukę.

Uczniowie i Rodzice, którzy nie posiadają dostępu do dziennika elektronicznego, mogą kontaktować się ze szkołą od poniedziałku do piątku
w godzinach: 10.00-15.00 dzwoniąc pod numer: 16 621 63 69 wew. 21 lub za pomocą e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

U W A G A !

  • Zalogowanie się na e-dzienniku jest równoznaczne z wyrażeniem Rodzica/prawnego opiekuna zgody na nauczania zdalne w proponowanej przez szkołę formie. Uczniowie/Rodzice nie mający możliwości technicznych/sprzętowych, lub nie wyrażają zgody na proponowane przez ZPSM w Jarosławiu  formy pracy zdalnej proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grażyna SeredaZajęcia z Panią mgr Marią Zwolińską

 


O G Ł O S Z E N I E

Zajęcia z Panią mgr Marią Zwolińską w okresie
od 25 marca do 07 kwietnia 2020 r. są odwołane
nie będą prowadzone przez e-dziennik.


Podziały godzin ZPSM w Jarosławiu na 2019/2020

 


Podział godzin dla PSM I st. im. F. Chopina na 2019/2020 - pobierz

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UWAGA! - korekta planu dla PSM II st.

Zmiana podziału godzin dla PSM II st. na  2019/2020 obowiązująca od 9 września br. - pobierz
 

Z A P R A S Z A M Y

2019/2020 - Ognisko Artystyczne i Przedszkole Muzyczne w JarosławiuInformacje dotyczące roku szkolnego 2019/2020


dla uczniów i kandydatów do

Ogniska Artystycznego i Przedszkola Muzycznego

dostępne są na stronie www

Towarzystwa Muzycznego w Jarosławiu

www.tm.jaroslaw.pl

Z A P R A S Z A M Y

 


Translator

plenfrdeitptru

Szukaj na stronie

Statystyka odwiedzin

Poland 96.3%Poland
United States 2.4%United States
Germany 0.4%Germany
United Kingdom 0.2%United Kingdom
Belgium 0.1%Belgium
Russian Federation 0.1%Russian Federation
European Union 0.1%European Union
Slovakia 0.1%Slovakia
Netherlands 0.1%Netherlands

Dzisiaj: 23
Wczoraj: 31
Bieżący tydzień: 141
Poprzedni tydzień: 213
Bieżący miesiąc: 54
Poprzedni miesiąc: 996
Ogółem: 22024