bip2017

     

    LAUREACI KONKURSÓW i PRZESŁUCHAŃ
    ROK SZKOLNY 2013/2014

    FORTEPIAN

    Małka Magdalena         kl.2/6    naucz. mgr Agnieszka Antosiewicz

                                             III miejsce    VII Międzyregionalny Przegląd  Fortepianowy kl.1 – 3

                                             „Lubaczowskie Impresje Muzyczne”     Lubaczów  04.04.2014

    Burbeło  Agnieszka       kl.3/6    naucz. mgr Małgorzata Podolec

                                               Wyróżnienie I stopnia       IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny

                                             „Wiosenne spotkania muzyczne”     Kolbuszowa  15 - 16.04.2014

    Lasek Natalia              kl.4/6    naucz. mgr Małgorzata Podolec

                                               III  miejsce        IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny

                                               „Wiosenne spotkania muzyczne”     Kolbuszowa   15 - 16.04.2014

    SKRZYPCE

    Salamon  Julia             kl.2/6    naucz. mgr Dorota Machała

                                               Wyróżnienie    VI Chrzanowskie spotkania młodych instrumentalistów

                                               „Wiosenne muzykowanie_ - pamięci Janiny Garści

                                               Chrzanów     16 – 17.05.2014

    Myłek Martyna             kl.3/6    naucz. mgr Małgorzata Kopańska

                                               Wyróżnienie    VIII Regionalny Konkurs skrzypcowy i wiolonczelowy

                                               „Dźwięki smyczkiem malowane”    Dębica    25.03. 2014

    GITARA

    Korczewska Amelia       kl.1/6    naucz. mgr Robert Polański

                                               Nagroda II stopnia     VIII  Festiwal Młodych Gitarzystów

                                               Kolbuszowa  16.12.2013

                                               Nagroda  II stopnia   (w kategorii zespołów – duet)

                                               VIII Festiwal Młodych Gitarzystów    Kolbuszowa  16.12.2013

                                               Wyróżnienie      XI  Regionalne Przesłuchania klas gitary i zespołów

                                               gitarowych szkół muzycznych I stopnia    Strzyżów   1 – 2.04.2014  

    Wojsa Julia                 kl.1/6    naucz. mgr Robert Polański

                                               Nagroda II stopnia  ( w kategorii zespołów - duet)                                       

                                              VIII  Festiwal Młodych Gitarzystów      Kolbuszowa  16.12.2013

    Kędzia Mateusz            kl. 2/6  naucz. mgr Anatol Szamli

                                               Nagroda  II stopnia      VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                               Kolbuszowa  16.12.2013

                                               Wyróżnienie   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                               gitarowych szkół muzycznych I stopnia     Strzyżów    01 – 02.04.2014

    Rogała Julia                 kl.3/6   naucz. Marta Lis

                                               Nagroda II stopnia    VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                               Kolbuszowa   16.12.2013

    Perczyńska Dorota        kl.4/6   naucz. mgr Robert Polański

                                                III miejsce   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                                Gitarowych szkół muzycznych I stopnia   Strzyżów  01 – 02.04.2014

                                                II miejsce  VI Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy

                                                Lublin   10 -11.05.2014

                                                II miejsce     XVII Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy

                                                Trzęsacz  19-21 .06.2014

    Podgórny Wiktor          kl.1/4     naucz. mgr Anatol Szamli

                                                Nagroda II stopnia   VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                                Kolbuszowa    16.12.2013

    Purs  Paulina               kl.1/4     naucz. Marta Lis

                                                Nagroda I stopnia      VIII Festiwal Młodych Gitarzystów

                                                Kolbuszowa     16.12.2013

                                                III miejsce   XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                                gitarowych szkół muzycznych I stopnia    Strzyżów  01 – 02.04.2014

    Fedor Maciej               kl.4/4     naucz. mgr Robert Polański

                                                II miejsce    XI  Regionalne Przesłuchania uczniów klas gitary i zespołów

                                                gitarowych szkół muzycznych I stopnia      Strzyżów  01 - 02.04.2014

    FLET

    Dobrowolska  Izabela      kl. 2/6  naucz. mgr Jolanta Antonik

                                                II miejsce w kat. I   Podkarpackie Przesłuchania uczniów klas instrumen-

                                                tów dętych drewnianych szkół muzycznych I stopnia

                                                Mielec - 28 lutego 2014

                                                 I miejsce  VIII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów

                                                 Kolbuszowa  -  09.04.2014

                                                 III miejsce  kat. I gr. I      Międzynarodowy Konkurs Fletowy

                                                 Jastrzębie Zdrój   25 – 26 kwiecień 2014

                                                 I miejsce w kat. I    VII Regionalny Konkurs Instrumentów Dętych Szkół

                                                 Muzycznych I stopnia

                                                 Biłgoraj   9 maja 2014

                                                 I miejsce w gr. II    IX Ogólnopolski Festiwal  „Zakręcone Fleciki”

                                                 Rybnik   -  24 maja 2014

    Ożga Karolina               kl. 2/6    naucz. mgr Jolanta Antonik

                                                  Wyróżnienie I stopnia    VIII Regionalny Festiwal Młodych Flecistów

                                                  Kolbuszowa    -   09 kwietnia 2014

    Trąbka                                      naucz. mgr Franciszek Lotycz   

    Bąk Izabela                  kl.4/4     wyróżnienie    VIII  Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych

    Kamecki Bartosz            kl.4/4     Kolbuszowa   -   05 grudnia 2013

    Skupień Piotr                kl. 3/4

    Gajdziński Szymon         kl. 3/6     naucz. mgr Franciszek Lotycz

                                                   Wyróżnienie   

                                                    VIII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych  Blaszanych

                                                     Kolbuszowa   -   05 grudnia 2014

            

    Perkusja

    Maksymilian Myłek         kl. 3/6      naucz. mgr Henryk Przytocki

                                                    I miejsce gr. I  

                                                    III  Myślenickie Konfrontacje Perkusyjne – Edycja Międzynarodowa                                                                                         

                                                    Myślenice  -  08 maja 2014

    Czado Przemysław         kl. 4/6      naucz. mgr Henryk Przytocki

                                                    5 miejsce  w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Szkół Muzycznych

                                                    I i II stopnia

                                                    Warszawa 19 – 20 grudnia 2014

                                                    III miejsce  gr. III   

                                                    III  Myślenickie Konfrontacje  Perkusyjne  - Edycja Międzynarodowa

                                                     Myślenice   -   08 maja 3014

    Teoria                                      

    Matrejek Emilia                  kl. 6/6  naucz. mgr Jadwiga Nowosiad

                                                     XX  Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej
                                                     Przeworsk   -   06 marca  2014

                                    

    Chór                                         naucz. mgr Jadwiga Nowosiad

                                                      „Srebrne pasmo”    

                                                      Regionalne Prezentacje Chórów Szkół Muzycznych  I i II stopnia

                                                      Łańcut   05 kwietnia 2014 r.