bip2017

  Jubileusz 70-cio lecia

  Sukcesy

  Archiwum

  W dniach 11-13.04. 2019 w Zespole Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej miał miejsce kolejny już XXII Festiwal Instrumentów Dętych, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów z całej Polski - w tym roku w festiwalu wzięło udział 160 uczestników.Festiwal jest rekomendowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

  Ta bardzo ważna dla dęciaków impreza zakończyła się wielkim sukcesem naszej flecistki Izabeli Dobrowolskiej z klasy Pani mgr Jolanty Antonik z ZPSM w Jarosławiu,która zajęła I miejsce w kat.III (uczniowie szkół muzycznych II st). Do wyżej wymienionego sukcesu w dużej mierze przyczynił się Pan mgr Wojciech Majchrowicz, który akompaniuje naszej uczennicy.
  O randze i prestiżu tegoż festiwalu świadczy też wyborne Jury któremu przewodniczyła Pani dr hab. Krystyna Gołaszewska -UMFC w Warszawie przy współpracy Pani dr Aliny Mleczko - UMFC w Warszawie, Pana st. wykł. Mariusza Niepiekło - UMFC w Warszawie oraz Pana mgr Krzysztofa Zbijowskiego - ZPSM w Warszawie. Laureatce i pedagogom serdecznie gratulujemy sukcesu.


  M. Korczewska  Translator

  plenfrdeitptru

  Szukaj na stronie

  Statystyka odwiedzin

  Poland 91.6%Poland
  United States 6.1%United States
  Ukraine 0.6%Ukraine
  Germany 0.4%Germany
  United Kingdom 0.2%United Kingdom
  Ireland 0.2%Ireland
  Russian Federation 0.1%Russian Federation
  China 0.1%China
  European Union 0%European Union
  Spain 0%Spain

  Dzisiaj: 20
  Wczoraj: 64
  Bieżący tydzień: 334
  Poprzedni tydzień: 290
  Bieżący miesiąc: 550
  Poprzedni miesiąc: 1544
  Ogółem: 38177