bip2017

  Jubileusz 70-cio lecia

  Sukcesy

  Archiwum


  Drodzy  Uczniowie i Rodzice

  W związku z zaistniałą sytuacją uniemożliwiającą bezpośredni kontakt uczniów ze szkołą i działając w myśl Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20.03.2020 r. z dniem 25 marca 2020 r. zostają przywrócone zajęcia dydaktyczne prowadzone w formie online, przy użyciu dziennika elektronicznego, poczty elektronicznej, a także dostępnych komunikatorów takich jak Messenger, WhatsApp, Skype itp.

  Zajęcia teoretyczne w PSM II st. z Panem Piotrem Polańskim odbywać się będą między innymi za pomocą komunikatorów i dziennika elektronicznego według obowiązującego planu zajęć. Pozostałe zajęcia teoretyczne będą się odbywać poprzez dziennik elektroniczny.

   Lekcje indywidualne odbywają się w czasie i formie ustalonymi z nauczycielem, jednakże w miarę możliwości według tygodniowego rozkładu zajęć. Częstotliwość kontaktów drogą elektroniczną powinna odpowiadać ilości zajęć w tygodniu.

  W związku z powyższym dyrekcja szkoły zwraca się do Rodziców i Uczniów o skontaktowanie się z nauczycielami za pomocą dziennika, telefonu lub dostępnych komunikatorów w celu podjęcia działań umożliwiających dalszą naukę.

  Uczniowie i Rodzice, którzy nie posiadają dostępu do dziennika elektronicznego, mogą kontaktować się ze szkołą od poniedziałku do piątku
  w godzinach: 10.00-15.00 dzwoniąc pod numer: 16 621 63 69 wew. 21 lub za pomocą e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

   

  U W A G A !

  • Zalogowanie się na e-dzienniku jest równoznaczne z wyrażeniem Rodzica/prawnego opiekuna zgody na nauczania zdalne w proponowanej przez szkołę formie. Uczniowie/Rodzice nie mający możliwości technicznych/sprzętowych, lub nie wyrażają zgody na proponowane przez ZPSM w Jarosławiu  formy pracy zdalnej proszę o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  Grażyna Sereda  Translator

  plenfrdeitptru

  Szukaj na stronie

  Statystyka odwiedzin

  Poland 91.4%Poland
  United States 7.1%United States
  Germany 0.3%Germany
  Ukraine 0.1%Ukraine
  Russian Federation 0.1%Russian Federation
  China 0.1%China
  United Kingdom 0.1%United Kingdom
  Netherlands 0.1%Netherlands
  Ireland 0%Ireland
  Canada 0%Canada

  Dzisiaj: 59
  Wczoraj: 70
  Bieżący tydzień: 335
  Poprzedni tydzień: 397
  Bieżący miesiąc: 1319
  Poprzedni miesiąc: 1544
  Ogółem: 38946