bip2017

  Jubileusz 70-cio lecia

  Sukcesy

  Archiwum


  Mimo obowiązującego zdalnego nauczania udało się zorganizować i przeprowadzić seminarium - warsztaty dla klasy trąbki sekcji instrumentów dętych i perkusyjnych naszej szkoły w formie online, które odbyły się 04grudnia 2020 roku. Pomysłodawcą - inicjatorem w/w warsztatów była Pani Elżbieta Konarska z Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie we współpracy z dyrektorem naszej szkoły Panią Grażyną Seredą. Natomiast prowadzącym warsztaty był Pan Nicholas Del Villano - pochodzący z Binghamton w stanie Nowy Jork. Nick Del Villano służy jako trębacz w zespole USAF Heritage of America. Nicholas Del Villano grę na trąbce studiował w Szwecji w Musikhogskolan I Pitea, a przede wszystkim na Uniwersytecie w Ubrana - Champaign w USA gdzie jego głównymi nauczycielemi byli; Ronald Romm, trębacz znanego kwintetu-Canadian Brass, Michael Ewald (University of Illions), Dr John Ellis (Ottawa Symphony) i Michael Striejffert (Stockholm Philharmonic). Profesjonalne podeście prowadzącego sprawiło że zajęcia przebiegły w przyjaznej, życzliwej atmosferze a zarazem z dużą dozą cennychfachowych uwag-wskazówek. Uczestnikami zajęć byli nasi uczniowie z klasy trąbki z ZPSM I i II stopnia. Realizacją wyżej opisanego zdarzenia zajmował się Pan Franciszek Lotycz, a rolę tłumacza pełniłaPaniElżbieta Konarska. Należy zaznaczyć że były to pierwsze warsztaty w naszej szkole przeprowadzone w formie online. Uczniom i wszystkim zaangażowanym serdecznie gratulujemy i dziękujemy.
   Krzysztof Dymnicki          Krzysztof Dymnicki

      Krzysztof Dymnicki          Krzysztof Dymnicki

   

   
   Krzysztof Dymnicki          Krzysztof Dymnicki

               

   

   

  Translator

  plenfrdeitptru

  Szukaj na stronie

  Statystyka odwiedzin

  Poland 91.6%Poland
  United States 6.1%United States
  Ukraine 0.6%Ukraine
  Germany 0.4%Germany
  United Kingdom 0.2%United Kingdom
  Ireland 0.2%Ireland
  Russian Federation 0.1%Russian Federation
  China 0.1%China
  Switzerland 0%Switzerland
  France 0%France

  Dzisiaj: 19
  Wczoraj: 64
  Bieżący tydzień: 333
  Poprzedni tydzień: 290
  Bieżący miesiąc: 549
  Poprzedni miesiąc: 1544
  Ogółem: 38176