bip2017



    Ponad 300 uczestników z 26 państw świata wzięło udział w II edycji Międzynarodowego Festiwalu Online „ FUTURE STARS” we Włoszech,
    który zakończył się 28 lutego br. Równie dużym zainteresowaniem cieszył się inny konkurs we Włoszech „VIVA ITALIA 2021”.

    Wśród nagrodzonych artystów znalazła się grupa uczniów z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu:

    Akordeoniści z klasy Pana mgra Pawła Nowaka – Tymoteusz Kłak z PSM I stopnia i Pana mgra Krzysztofa Burego - Mikołaj Wańkowicz
    oraz duet akordeonowy w składzie: Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz z PSM II stopnia w Jarosławiu.
    Flecistka z klasy Pani Jolanty Antonik – Weronika Korczyńska z PSM I st.
    Trębacze z klasy Pana Franciszka Lotycza – Franciszek Krygowski i Karol Dobrowolski z PSM I st.

    Uczniom sekcji dętej akompaniowali znakomici pianiści: Pan Wojciech Majchrowicz i Pan Jakub Międlar.

    Prezentacje konkursowe naszych uczniów ocenione zostały bardzo wysoko o czym świadczą zdobyte miejsca oraz cenne nagrody:


    1 miejsce – Tymoteusz Kłak, kat. 7-8 lat
    1 miejsce – Mikołaj Wańkowicz, kat. 15-16 lat
    1 miejsce – Duet Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz, kat. 17-19 lat
    1 miejsce – Weronika Korczyńska, kat. fletu - 11 lat
    2 miejsce - Franciszek Krygowski, kat. trąbki - 12 lat
    2 miejsce - Karol Dobrowolski, kat. trąbki - 14 lat
     

      W liście z podziękowaniami organizatorzy wyrazili wdzięczność za udział w konkursie podkreślając wysoki poziom przygotowania uczniów
    oraz wysoką jakość wykonania podczas prezentacji konkursowej.


    GRATULUJEMY SUKCESÓW !!! 



      Tymoteusz Kłak         Tymoteusz Kłak

    1 miejsce – Tymoteusz Kłak
    , kat. 7-8 lat  
     
         

     
       Mikołaj Wańkowicz    Mikołaj Wańkowicz

    1 miejsce – Mikołaj Wańkowicz
    , kat. 15-16 lat
     
         

     
      Joanna Jamrozik   Mikołaj Wańkowicz

    1 miejsce – Duet Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz

    kat. 17-19 lat

     
       

     
      Krzysztof Bury
      Paweł Nowak
     
       

          

     Sekcję instrumentów dętych na w/w konkursie naszą szkołę reprezentowali:

     

     
    Weronika Korczyńska

     Franciszek Krygowski  Karol Dobrowolski  

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     



     

       Franciszek Krygowski  Karol Dobrowolski    
      1 miejsce – Weronika Korczyńska
    kat. fletu - 11 lat
    2 miejsce - Franciszek Krygowski
    kat. trąbki - 12 lat
     2 miejsce - Karol Dobrowolski
    kat. trąbk
    i - 14 lat
       
             
      


         
     mgr Jolanta Antonik  mgr Franciszek Lotycz      
      Dyplom dla mgr Jolanty Antonik

    Dyplom dla mgra Franciszka Lotycza 

         
     mgr Jakub Międlar  mgr Wojciech Majchrowicz      
     Dyplom dla mgra Jakuba Międlara  Dyplom dla mgra Wojciecha Majchrowicza