bip2017

  Wydarzenia

  Koncert Lwowskiej Orkiestry Kameralnej w Jarosławiu

  Także w tym roku Międzynarodowe Forum Pianistyczne, edycja „Starosta Jarosławski zaprasza” nie zawiodło melomanów! Już po raz kolejny w Jarosławiu wystąpili muzycy z najwyższej półki. Świadczy o tym choćby wypełniona po brzegi sala koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych na każdym z koncertów. Finałem najwyższej próby okazał się recital Philippe'a Giusiano, laureata konkursu chopinowskiego. Jako pierwsza wystąpiła 4 lutego Lwowska Orkiestra Kameralna AKADEMIA pod dyrekcją Igora Pylatyuka. 7 lutego wystąpił zaś z niezwykłej urody recitalem Philippe Giusiano. To francuski pianista, laureat II nagrody na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina (1995). Po sukcesie konkursowym rozpoczął międzynarodową karierę.
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

  WARSZTATY PERKUSYJNE

  W dniach 26-27 lutego 2018 r. odbyły się warsztaty przeznaczone dla zespołów perkusyjnych szkół muzycznych I i II stopnia Regionu Podkarpackiego, prowadzone przez: prof. Jacka Wotę (AM Wrocław), prof. Stanisława Skoczyńskiego (UMFC Warszawa), mgra Andrzeja Kaczmarczyka (PSM II st. Kraków).
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

  Obchody jubileuszowe miały miejsce w dniach:19, 20 i 21 października 2017 r.

  19 października odbyła się część oficjalna. Swoją obecnością zaszczyciło szkołę wielu gości. Przybyli absolwenci szkoły, uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły.

   

  Uroczysta inauguracja roku szkolnego w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu

  W dniu 4 września 2017 odbyła się w naszej szkole pierwsza inaugracja roku szkolnego w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu.


  Warsztaty skrzypcowe - dr Jacek Ropski 2017

  Zapraszamy do galerii zdjęć


  Warsztaty saksofonowe - Jarosław Sereda 2017

  Zapraszamy do galerii zdjęć