bip2017

  Jubileusz 70-cio lecia

  Sukcesy

  Archiwum

  LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO ZPSM - 2021/2022


  LISTA DO POBRANIA - POBIERZ

   
  I miejsce Szymona Gajdzińskiego na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym "Music Symphony of St. Petersburg" – Rosja 25 czerwca 2021 r.  Bardzo pomyślnie zakończył się udział naszego ucznia z PSM II stopnia - Szymona Gajdzińskiego z klasy trąbki Pana mgra Franciszka Lotycza w Międzynarodowym Konkursie Muzycznym w Sankt Petersburgu w Rosji. Konkurs odbył się 25 czerwca 2021 r. i zgromadził uczestników z 13 krajów świata, a został zorganizowany przy wsparciu i współpracy z Unesco – Centrum Sztuki w Moskwie. Jurorami oceniającymi byli wybitni pedagodzy jak i muzycy Teatru Bolszoj w Rosji. Szymon oprócz dyplomu I miejsca otrzymał również specjalny certyfikat uznaniowy. Podczas zmagań konkursowych laureatowi akompaniował Pan mgr Wojciech Majchrowicz. Szymonowi jak i nauczycielom gratulujemy dużego sukcesu!

   

   SzymonGajdzinski - dyplom  Szymon Gajdziński    

  1 miejsce – Szymon Gajdziński

     
         
   Szymon Gajdziński - zdjęcie    
   
   
     
     


     

  Franciszek Krygowski i Franciszek Brzózka laureatami w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych w Lublinie: 17 maja - 10 czerwca 2021 r.  W dniach 17 maja – 10 czerwca 2021 roku odbył się w Lublinie III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego. Z satysfakcją informujemy, że wśród laureatów tego konkursu znalazło się̨ dwóch uczniów PSM I st. w ZPSM w Jarosławiu z klasy trąbki Pana mgra Franciszka Lotycza. I tak odpowiednio w swych kategoriach - Franciszek Krygowski zajął II miejsce, natomiast Franciszek Brzózka otrzymał wyróżnienie. Jury– profesorowie uczelni muzycznych m.in. AM w Krakowie, AM w Łodzi, i UMFC w Warszawie nagrodziło również̇ nauczycieli; Pana mgra Franciszka Lotycza za bardzo dobre przygotowanie uczniów, natomiast Pan mgr Wojciech Majchrowicz otrzymał dyplom za wyróżniający akompaniament. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. 

    Franciszek Krygowski - zdjęcie   Szymon Gajdziński - zdjęcie    
   
  2 miejsce –  Franciszek Krygowski

      PSM I st. w ZPSM w Jarosławiu
   
  wyróżnienie – Franciszek Brzózka

   PSM I st. w ZPSM w Jarosławiu 
     
             
    Dyplom dla mgra Franciszka Lotycza   Dyplom dla mgra Wojciecha Majchrowicza    
     Dyplom dla mgra Franciszka Lotycza    Dyplom dla mgra Wojciecha Majchrowicza  

   

   

   

   

   

             
       


     

  Pierwsze miejsce Seweryna Maja w Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych – Lublin 2021 - 10 czerwca 2021 r.

   

  Seweryn Maj uczeń PSM II st. w ZPSM w Jarosławiu otrzymał I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w Lublinie 2021 - EDYCJA ONLINE. Seweryn Maj jest uczniem klasy saksofonu pana mgra Jarosława Szupera. Jury konkursu postanowiło także uhonorować nauczyciela pana mgra Jarosława Szupera za wyróżniające przygotowanie ucznia oraz akompaniatora pana mgra Alberta Tu-Vana za wyróżniający akompaniament. Gratulacje dla ucznia, nauczyciela oraz akompaniatora.
   

   
  Seweryn Maj - dyplom

   Jarosław Szuper - dyplom  Albert Tu-Van - dyplom  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

    1 miejsce – Seweryn Maj
  kat. III - saksofon
  Dyplom - mgr Jarosław Szuper
  za wyróżniające przygotowanie ucznia
  Dyplom - mgr Albert Tu-Van
  za wyróżniający akompaniament
     
          

  Szymon Kukla na podium w Brzezinach - 1 czerwca 2021 r.  1 czerwca br. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Brzezinach odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu Akordeonowego "VIII Spotkań Młodych Akordeonistów" skierowanego do najmłodszych uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I stopnia w Polsce. W skład jury konkursu wchodzili: dr Eneasz Kubit - Akademia Muzyczna im. G. I K. Bacewiczów w Łodzi, dr hab. Leszek Kołodziejski - Akademia Muzyczna im. G. I K. Bacewiczów w Łodzi i mgr Maciej Ćwikliński - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Pabianicach. Po przesłuchaniu 60 uczestników komisja konkursowa wyłoniła laureatów, wśród których znalazł się Szymon Kukla - uczeń PSM I st. w ZPSM w Jarosławiu z klasy akordeonu Pana mgra Krzysztofa Burego zdobywając 3 miejsce w grupie klas II cyklu sześcioletniego.


                                                                             GRATULUJEMY SUKCESU !!!     Szymon Kukla         Szymon Kukla   
         

   

        

  Pierwsze miejsca akordeonistów z ZPSM w Jarosławiu w Moskwie - 27 kwietnia 2021 r.  27 kwietnia br. w Moskwie (Rosja) odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Wielogatunkowego - VICTORY SKY - 2021, w którym udział online wzięli akordeoniści Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu z klasy Pana mgra Krzysztofa Burego. Informujemy z radością, że jury konkursu w składzie Hirindu Sułtanowa, Elena Plotnikowa, Denis Shabliy, Elena Garibowa, Dmitrij Krey, Ilja Panfiłow i Natalia Rudnicka przyznało 1 miejsce w kategorii do 15 lat Szymonowi Białemu z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, natomiast w kategorii do 17 lat, 1 miejsce ex aequo zdobyła Joanna Jamrozik oraz Mikołaj Wańkowicz z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Jarosławiu. Dyplom otrzymał również nauczyciel Pan Krzysztof Bury.  GRATULUJEMY SUKCESU !!! 


   
  Szymon Kukla          Szymon Kukla

   

  Joanna Jamrozik          Szymon Biały

   


  Mikołaj Wańkowicz          Mikołaj Wańkowicz


   
   

   
  Krzysztof Bury         

  Dyplomem uhonorowany został również
  Pan mgr Krzysztof Bury

  Wyróżnienie dla Seweryna Maja w IV Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych - Wadowice kwiecień 2021 r.  Seweryn Maj
  uczeń PSM II st. w ZPSM w Jarosławiu otrzymał Wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Klas Instrumentów Dętych – Wadowice 2021. Seweryn Maj jest uczniem klasy saksofonu pana mgra Jarosława Szupera. Tegoroczna edycja konkursu miała charakter online i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczniowi akompaniował Pan mgr Albert tu Van.

   

  GRATULUJEMY SUKCESU !!! 


   Seweryn Maj - Wadowice
      

  Złote medale dla akordeonistów w Paryżu - Francja 16 maja 2021 r.  Joanna Jamrozik oraz Mikołaj Wańkowicz - uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu w klasie akordeonu Pana mgra Krzysztofa Burego znaleźli się wśród laureatów 19 edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego "Les Etoiles de Paris 2021" we Francji. W kategorii do 16 lat - 1 miejsce i tym samym złoty medal zdobył Mikołaj Wańkowicz, podobnie w kategorii do 17 lat - 1 miejsce zajęła Joanna Jamrozik również otrzymując złoty medal. Wspomniana dwójka akordeonistów wystąpiła również w duecie zdobywając 1 miejsce i złote medale w kategorii zespołów do 18 lat, ponadto dyplomem za przygotowanie laureatów uhonorowany został Pan mgr Krzysztof Bury. W konkursie wzięli udział artyści z 16 krajów świata: Armenia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Niemcy, Finlandia, Węgry, Indonezja, Iran, Włochy, Korea, Litwa, Polska, Rosja, Rumunia i Ukraina.


  GRATULUJEMY SUKCESÓW !!! 

   

   
  Mikołaj Wańkowicz - dyplom

   Joanna Jamrozik - dyplom  Joanna Jamrozik - dyplom  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

   Mikołaj Wańkowicz - złoty medal  Joanna Jamrozik - złoty medal  Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz - złoty medal    
    1 miejsce – Mikołaj Wańkowicz
  kat. do 16 lat
  1 miejsce – Joanna Jamrozik
  kat. do 17 lat
   1 miejsce
  Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz

  kat. zespołów
     
           
   Dyplom za przygotowanie laureatów dla mgra Krzysztofa Burego  DUET    
    Dyplom za przygotowanie laureatów
  dla mgra Krzysztofa Burego

   
  1 miejsce – Duet Joanna Jamrozik i Mikołaj Wańkowicz
  kat. zespołów
   
     
       


     

  Weronika Korczyńska i Szymon Gajdziński i laureatami I miejsc Konkursu-Festiwalu w Barcelonie – Hiszpania – 1 czerwca 2021 r.  Z wielka radością dzielimy się osiągnięciami uczniów sekcji instrumentów dętych naszej szkoły w Międzynarodowym Konkursie - Festiwalu "Paints of the Spanish Sun", który odbył się w Barcelonie (Hiszpania) 1 czerwca 2021 r. Weronika Korczyńska - uczennica PSM I st. ZPSM w Jarosławiu w klasie fletu Pani Jolanty Antonik zajęła I miejsce w kategorii - Muzyka Instrumentalna, natomiast Szymon Gajdziński - uczeń PSM II st. ZPSM w Jarosławiu w klasie trąbki Pana Franciszka Lotycza również zajął I miejsce w tej samej kategorii. Ponadto Jury Festiwalu postanowiło uhonorować nauczycieli laureatów I miejsc dyplomem za bardzo dobre przygotowanie uczniów do konkursu. Weronice Korczyńskiej w zmaganiach konkursowych akompaniował Pan Jakub Międlar, natomiast Szymonowi Gajdzińskiemu Pan Wojciech Majchrowicz. Uczniom jak i nauczycielom serdecznie gratulujemy!

   


  Weronika Korczyńska - zdjęcie
    1 miejsce –  Weronika Korczyńska
      PSM I st. w ZPSM w Jarosławiu

   
  Szymon Gajdziński - zdjęcie
                  1 miejsce – Szymon Gajdziński
                 PSM II st. w ZPSM w Jarosławiu 
   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

    Weronika Korczyńska - Portugalia


    Szymon Gajdziński - Portugalia 

     
     Podziękowani dla mgr Jolanty Antonik    Podziękowanie dla mgra Franciszka Lotycza  

   

   

   

   

   

             
     Podziękowanie dla mgr Jolanty Antonik  Podziękowanie dla mgra Franciszka Lotycza    
       


     

  Translator

  plenfrdeitptru

  Szukaj na stronie

  Statystyka odwiedzin

  Poland 73.3%Poland
  United States 21.1%United States
  Ukraine 2%Ukraine
  Germany 0.5%Germany
  Austria 0.5%Austria
  United Kingdom 0.5%United Kingdom
  Belarus 0.2%Belarus
  Ireland 0.2%Ireland
  France 0.2%France
  Albania 0.2%Albania

  Dzisiaj: 10
  Wczoraj: 9
  Bieżący tydzień: 40
  Poprzedni tydzień: 69
  Bieżący miesiąc: 46
  Poprzedni miesiąc: 404
  Ogółem: 39643